Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

День пам’яті вшанування дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

351131329 3513564745587035 6230807895066690776 n

За час війни постраждало багато безневинних українських дітей, які втратили можливість ходити до школи, відчувати теплі обійми мами та спокійно гратися. Кожна загублена дитяча мрія і посмішка залишають глибокий слід в наших душах. Сьогодні ми згадуємо кожне маленьке життя, яке забрала російсько-українська війна, всіх постраждалих дітей з України, і тих, хто навіть не встигли побачити цей світ.
Найсильніше болить, коли гинуть невинні та беззахисні діти.
Вшануймо хвилиною мовчання всіх загиблих наших янголят. Вони назавжди в наших серцях.

Артур Загривий
Голова Звягельської районної ради
Ви тут:Головна День пам’яті вшанування дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.