Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Збори депутатів районної ради, селищного, сільських голів та громадського активу району

24 березня у сесійній залі Будинку рад відбулися збори депутатів районної ради, селищного, сільських голів та громадського активу району. Причиною зборів стала складна суспільно-політична ситуація в країні.

 Даний захід проходив за ініціативи депутатів районної ради М.О. Іванюка та В.В. Гончарука.

У зборах взяли участь народні депутати України В.М. Литвин та Ю.А. Благодир, депутати обласної та районної рад, перший заступник голови райдержадміністрації Р.М.Кирилюк, міський голова В.І.Загривий, командир військової частини А-0409 О.В. Нестеренко, військовий комісар Новоград-Волинського об’єднаного міського військового комісаріату С.В. Канюка, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищний голови, керівники промислових, сільськогосподарських підприємств, організацій і установ району.

На порядок денний зборів винесено наступні питання:

  1. Про проект Концепції реформи місцевого самоврядування;
  1. Про суспільно-політичну ситуацію в Україні та районі.

На зборах було прийняте Звернення депутатів Новоград-Волинської районної ради Житомирської області, селищного, сільських голів та громадського активу району до в.о. Президента України О.В. Турчинова, Прем’єр-Міністра України А.П. Яценюка та голови Житомирської обласної державної адміністрації  С.В. Кізіна щодо суспільно-політичної ситуації, яка склалася в країні. Звернення.

Ви тут:Головна Збори депутатів районної ради, селищного, сільських голів та громадського активу району