Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

НАВЧАННЯ ДЕПУТАТІВ - КРОК ДО ЇХ ЕФЕКТИВНОЇ РОБОТИ

2
3
1
4
Обратись депутатом - це зовсім не означає бути справжнім Депутатом; обрання – це лише перший етап, з якого починається ефективна робота депутата. Окрім бажання змінити життя своєї громади на краще, депутатам постійно потрібно підвищувати свій професійний рівень.
Саме тому, сьогодні, в малому залі Будинку Рад відбулось чергове навчання депутатів районної ради.
Спочатку начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Галина Довгалюк поінформувала присутніх про формування Програми економічного і соціального розвитку Новоград-Волинського району. Розповіла про прогноз основних економічних показників Програми та про заходи, які внесені до Програми на наступний 2017 рік.

Наступною витупила Ірина Козеренко – начальник управління фінансів райдержадміністрації, дала основні поняття формування бюджетів на 2017 рік. Вона розповіла депутатам з яких складових формується районний бюджет та які видатки заплановані на наступний бюджетний рік.
Щодо подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру депутатами райради за 2016 рік розповіла Ірина Білявська – радник з питань юридичного забезпечення виконавчого апарату районної ради.
На завершення голова районної ради Дмитро Рудницький підбив підсумки навчання депутатів та подякував присутнім за бажання навчатись, розвиватись, підкорювати нові вершини та допомагати своїм виборцям, які, між іншим, наділили їх правом розвивати наш район.
Ви тут:Головна НАВЧАННЯ ДЕПУТАТІВ - КРОК ДО ЇХ ЕФЕКТИВНОЇ РОБОТИ