Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

В ПРОГРАМУ СОЦІАЛЬНОГО І ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ВКЛЮЧИЛИ ПРІОРІТЕТНІ ОБ'ЄКТИ ФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ МІСЬКРАЙТМО

1
2
В ході формування Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік до райдержадміністрації надійшов лист від головного лікаря міськрайТМО Василя Бориса із пропозиціями щодо фінансування закладу на майбутній рік згідно даної програми.
Ознайомившись із пропозиціями головного лікаря, депутати районної ради у складі постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення під головуванням Юрія Скрипнюка, та за участі заступника голови районної ради Анни Громико, завідувача сектору охорони здоров’я РДА Тетяни Гусєвої, начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Галини Довгалюк, головного лікаря КЗ ЦПМСД Валерія Папенчука вирішили
провести робочу зустріч із керівником на території міськрайТМО .
У ході зустрічі обговорили потреби комунального закладу та визначили пріоритети фінансування на наступний рік. Депутати районної ради рекомендували райдержадміністрації внести найнеобхідніші із запропонованих варіантів до Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік, але фінансування проводитиметься при наявності коштів у бюджеті району.
Ви тут:Головна В ПРОГРАМУ СОЦІАЛЬНОГО І ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ВКЛЮЧИЛИ ПРІОРІТЕТНІ ОБ'ЄКТИ ФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ МІСЬКРАЙТМО