Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

21 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

9992
Шановні земляки!
Вітаємо вас з визначним для всієї України святом – Днем Гідності та Свободи.
Ми відзначаємо початок подій, що стали для нашої держави історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
Саме 21 листопада 2013 року на Майдані зібралися перші декілька сотень патріотів, які відстоювали свої переконання. Їх вибір боротьби за свободу і гідність був виправданий, адже ці люди внесли неоціненний вклад у розбудову сьогодення і майбутнього України. Їх справу підтримали громадяни у всіх куточках держави. Українці підтвердили, що готові захищати свою свободу, волю та незалежність.
Цю боротьбу продовжують і нині учасники антитерористичної операції, волонтери, всі патріоти, хто відстоює територіальну цілісність України та захищає надбання Революції Гідності.
З нагоди свята прийміть вітання та щиру подяку кожному, хто проявив мужність і героїзм у нелегкій справі відродження Гідності та Свободи України.
Пам’ятаємо, шануємо, пишаємось!
Ви тут:Головна 21 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ