Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

ВІТАЄМО !!!!!

вес1
Сьогодні День народження у депутата районної ради Весельського Франца Вікторовича!
Шановний Франце Вікторовичу, з урочистої нагоди Вашого ювілейного дня народження від імені виконавчого аппарату, депутатського корпусу ради прийміть щирі вітання і побажання міцного здоров'я, людського щастя, душевного тепла. Ваш багаторічний досвід, дивовижна наполегливість, компетентність, талант, людяність – це довга ланка успіху у Вашому житті!
Високий професіоналізм і почуття відповідальності викликає повагу і добру вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати і спілкуватися з Вами.
Від щирого серця бажаємо Вам здоров’я, бадьорості духу, добра, щастя, впевненості у завтрашньому дні і прекрасного настрою. Нехай Ваш багатий досвід, професійна компетентність і активна життєва позиція служать і далі на благо жителів
нашого району! Впевнені, що людська шана буде подякою
Вам за плідну працю, чуйність, людяність, уміння творити добро! Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією,
натхненням, радістю сьогодення, а Бог оберігає і допомагає!
Ви тут:Головна ВІТАЄМО !!!!!